Noční „Mystery“ okamžiky

Máme za sebou víkend plný radosti a dobrodružství.

Po Veselé džungli (1.-3. třída) následoval Svět snů a fantazie (4.-7. třída). Třetí večer v pořadí byl věnován 8. a 9. třídám, kdy stateční žáci pomáhali hledat artefakty samotnému vládci snů Morfeovi! I když jsme se sešli v komornější sestavě, únikovku jsme si moc užili a škola se v noci proměnila v pevnost plnou záhadných zvuků a "Mystery" okamžiků! I poslední večer se promítal film na přání, tentokráte to byla Temná věž, ta dodala večeru správnou atmosféru. Věříme, že i tento nedělní večer se vryje žákům posledních ročníků do paměti a že budou rádi vzpomínat na svou základní školu.

Eva Hoke, místopředsedkyně SRPŠ

Za spolek SRPŠ bychom vám chtěli ze srdce poděkovat za Vaše úžasné spolupracující děti. Velká účast dětí vypovídá o zájmu o tento typ aktivit. Víkend jsme si všichni moc užili a již nyní máme spoustu nápadů, které do budoucna proměníme v další společné zážitky.

Klára Patáková a spolek SRPŠ :)