Sběr starého papíru

Sběr starého papíru se koná 15. října v době od 7.15 do 8.00 a od 14.00 do 17.30 hodin.

Cvičení dětské jógy

Nabídka kurzů jógy pro děti ZDE!!

Informace k rannímu požáru ve Zlíně.

Oznamujeme Vám, že kouř z ranního požáru ve Zlíně naši školu nezasáhl. Žáci, kteří jsou na výukovém programu na Chlumských rybnících jsou zabezpečeni. S pedagogickým dozorem i organizátorem akce jsme v neustálém kontaktu. Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém, máme zajištěnou místnost přímo na místě, kde by se žáci schovali. V případě potřeby máme zajištěn i zpětný odvoz žáků ke škole.

Ing., Bc. Radka Nevečeřalová

zástupkyně ředitelky školy

Diagnostika chodidla pro veřejnost s Medical Point:

Tradiční diagnostika pohybového aparátu dětí, rodičů i prarodičů a dále ukázky správného cvičení, ošetření zkušeným fyzioterapeutem, tejpování, vyšetření nohou a hodnocení obuvi ve spolupráci s Českou obuvnickou a kožedělnou asociací. S sebou přinést co nejvíce párů OBUVI k jejich hodnocení.

12.10., 10 - 12 hod. a v odpolední družince: Zdravé sezení a relaxační cvičení žáků(oblíbená motivačně edukační interaktivní přednáška doplněná společným cvičením).

Upozornění

V případě výpadku pevné telefonní linky volejte do kanceláře školy na mobilní telefon 734 574 879.

Děkujeme.

Pozvánka SRPŠ

Netradiční třídní schůzky

V pátek 14. září proběhly na naší škole "netradiční třídní schůzky" prvních ročníků. Během odpoledního bloku se rodiče navzájem seznámili a společně se svými dětmi prohloubili zábavnou formou vztahy v novém kolektivu.  Po krátké přestávce měli rodiče za úkol zabavit svěřené dítě. Po té proběhlo společné zhodnocení této aktivity a následovala beseda pro rodiče s psycholožkou Karin Konečnou na téma ,,Školní zralost". V době besedy si paní učitelky připravili pro děti sportovně-relaxační činnosti v tělocvičně. Večerní program pokračoval třídními schůzkami a volnou zábavou rodičů. Akce se velmi zdařila a těšíme se na další společné setkání.

Mgr., Bc. Kateřina Soukupová

Pozdrav ze školy v přírodě

Krásný pozdrav ze ŠVP v Novém Hrozenkově Vám zasílají učitelé a žáci 2.A, 2.B a 2.C.

Třídní schůzky se konají 18. 9. 2018 v 16.30 hodin v učebnách.

Prodej čipů bude během třídních schůzek od 16.00 - 18.00 hodin. Cena jednoho čipu je 100 Kč. Připravte si prosím potřebnou hotovost dle Vámi objednaného počtu čipů.

PROJEKT "NAPŘÍČ ZLÍNEM"

V pátek 7. 9. 2018 proběhl v naší škole projekt s názvem "Napříč Zlínem". Jeho cílem bylo zpracovat a zhodnotit všechny referáty, výkresy, pracovní listy a další materiály, které žáci vytvořili během loňského školního roku na téma Zlín. Žáci celé školy byli rozlosováni do 17 skupin. V každé skupině byly zasoupeny 2. - 9. ročníky. Každá skupina měla určené téma např. architektura, kultura, osobnosti, pověsti a povídky, zeměpisné informace, fauna a flora a další. Z přinesených materiálů žáci společně vytvořili lapbook na dané téma. Na výsledek jejich práce se můžete podívat zde.

Určitě souhlasíte, že práce jsou mimořádně zdařilé a můžeme být na žáky pyšní.

Mgr. Pavlína Pištínková a Mgr. Olga Šuranská

Subscribe to Základní škola Mikoláše Alše Zlín RSS