Kancelář školy: 577 431 309
Ředitelka školy: 577 431 387
Zástupkyně ředitelky školy: 577 019 051
Školní družina: 734 574 869
Jídelna: 734 574 899,
Školník: 734 574 889
E-mail: zsmalse@zsmalse.cz
IČ: 71 008 144  IZO: 102 319 499

Datová schránka: 6cpmunv

 

 

Jste zde

Activities calendar

24 Červen 2020

SETKÁNÍ S BUDOUCÍMI PRVŇÁČKY

 

V úterý 23. června proběhlo setkání s budoucími prvňáčky a jejich rodiči. Zatímco si rodiče na dopravním hřišti vyslechli prvotní informace o naší škole, družině i jídelně, jejich děti si nanečisto zkusily roli prvňáčků ve třídách.

 

Některé děti se poprvé usadily do školních lavic a vyzkoušely si různé aktivity, které je budou od září provázet. Hledaly písmenka, hádaly zvířátka, vytleskávaly slabiky, porovnávaly počty a pohrály si s barevnými krychlemi. Nechyběla ani krátká prohlídka školy s protažením na opičí dráze. Za svou snahu všichni dostali sladkou odměnu.

 

Budoucí prvňáčci zvládli svou školní premiéru na jedničku a dokázali, že z nic budou šikovní školáci.

 

Mgr. Alena Sukopová, Mgr. Pavla Ševčíková

 

 

 

Setkání s budoucími prvňáčky a jejich rodiči – chystáme školní rok 2020/2021

 

Ve středu 23. června 2020 jsme se v areálu naší školy na Podhoří setkali s budoucími prvňáčky a jejich rodiči. Po slavnostním přivítání děti čekala první zkouška odvahy! Byl pro ně připraven více než hodinový zábavný program malého školáka. Ten vedly paní učitelky 1. stupně, ale pozor - bez rodičů!

 

A co dělali dospělí? Počasí nám přálo, a tak proběhla první informační schůzka venku na dopravním hřišti. Rodičům jsme představili školu, dali informace o chodu školní družiny, školní jídelny, zkontrolovali všechny důležité doklady. Paní učitelky informovaly i o tom, jak připravit děti (budoucí žáčky) na první školní dny, které pomůcky nakoupit a které naopak určitě nekupovat, jak podepisovat oblečení i jaké chystat svačinky. J

 

Celé setkání se neslo ve velmi příjemné sluníčkové atmosféře a po návratu dětí za námi bylo zakončeno sladkou tečkou – ovocným nápojem a čokoládovými muffiny, které upekly paní kuchařky.

 

Věříme, že takto příjemná budou i další setkání s novými rodiči a žáčky.

 

Tak 1. září na shledanou!

 

Mgr. Alena Grajciarová, ředitelka školy

 

 

Přihláška do školní družiny

Vážení rodiče, 

 

pokud jste tak již neučinili, nezapomeňte odevzdat přihlášku do školní družiny na následující školní rok. Vyplněnou ji zašlete na adresu školy, vhoďte do školní schránky nebo pošlete elektronicky na email: kamila.svardalova@zsmalse.cz a to nejpozději do konce června. 

 

 

Kamila Švardalová