Kancelář školy: 577 431 309
Ředitelka školy: 577 431 387
Zástupkyně ředitelky školy: 577 019 051
Školní družina: 734 574 869
Jídelna: 734 574 899,
Školník: 734 574 889
E-mail: zsmalse@zsmalse.cz
IČ: 71 008 144  IZO: 102 319 499

Datová schránka: 6cpmunv

 

 

Jste zde

Vážení rodiče, milí žáci.

Dnes je jeden z posledních dnů, kdy máte možnost se setkat s paní zástupkyní Mgr. Jaroslavou Müllerovou, PhD., v naší základní škole.

 

Paní Müllerová odchází, vyhrála konkurz na ředitelku a od srpna bude pracovat v ZŠ Zlín, Kvítková.

 

Proto bych se chtěla spolu s vámi s paní zástupkyní Müllerovou také touto cestou rozloučit a poděkovat jí za vše dobré, co paní zástupkyně pro vás, milí žáci, vážení rodiče, celou dobu svého působení ve funkci dělala.

 

Pokud se ohlédneme na začátek naší společné práce, je to už šest a půl roku, kdy jsme se v lednu poprvé na Podhoří setkaly. Myslím si, že jsme během celého společného období vymýšlely spoustu nadstandartních aktivit a akcí, které vám, žákům, obohatily školní vyučování. Samozřejmě s odstupem času si uvědomuji, jak nás paní zástupkyně ovlivnila svým optimismem, množstvím dalších nápadů, jak zapadla do vznikajícího kolektivu tvůrčích lidí. Zažily jsme spolu mnoho společných chvil při plnění pracovních úkolů i při přátelských akcích. Zažily jsme spolu mnoho radostí i trápení, prostě to bylo něco podobného, jako prožíváte vy spolu se svými spolužáky, kamarády, kolegy. 

 

Končí jedna etapa společného pracovního života. Je nezapomenutelná, trvala přece šest a půl roku, Věřím, že oběma stranám přinesla hodně nových poznatků a zkušeností, na které budeme dále navazovat.

Milá paní zástupkyně, děkujeme za šestiletou spolupráci a do nové pracovní etapy přejeme hodně zdraví, štěstí a pevné nervy…

 

Držíme palce a přejeme mnoho úspěchů při řízení nové školy.

 

Alena Grajciarová, ředitelka školy