archiv

V této kategorii je seznam archivovaných článků ze školního roku 2014/2015.

Lupenitky - 4. A

Koncem roku si pro nás Peťa Kozár opět připravil povídání o dalším druhu hmyzu. Tentokrát to byly lupenitky. Dozvěděli jsme se opět spoustu zajímavostí a vyzkoušeli si, jaké to je, když vám lupenitka leze po ruce.

Mgr. Petra Jurásková

Žáci dostali vysvědčení na mrakodrapu - 3. A

Poslední školní den si žáci svá vysvědčení přebírali na terase Zlínského mrakodrapu. Nejdříve nás paní průvodkyně seznámila s historií této 77 a půl metru vysoké budovy, která byla před válkou nejvyšším objektem v Československu. Pak jsme se nechali vyvést Baťovým výtahem do 16. etáže, odkud jsme měli nádherný výhled na celý Zlín. V tuto dobu nadešla ta správná chvíle pro předání zaslouženého vysvědčení, pochval a knižních odměn. Na úplný závěr tohoto slavnostního dne děti dostaly za odměnu zmrzlinový pohár a nápoj.

Všem přeji příjemné prázdniny, mnoho krásných zážitků, koupání, super výletů, kamarádských setkání, načerpejte hodně síly a v září na shledanou.

Mgr. Olga Šuranská

SLAVNOSTNÍ SHROMÁŽDĚNÍ

Tradiční tečka závěru školního roku v podobě slavnostního shromáždění, proběhla trošku jinak než v předchozích letech. Poprvé jinak, krásněji a důstojněji, tak, jak tato chvíle žádá....v Golden Apple Cinema Zlín. Žáci i učitelé shlédli nejen prezentace školy, školní družiny a samotných žáků 9. A, ale i hezký film. Všem "deváťákům", kteří po prázdninách míří ke svým cílům, přejeme hodně štěstí na středních školách a hezké vzpomínky na školu základní.

Prezentace školní družiny ZDE!!

Prezentace školy ZDE!!

Mgr. Pavla Blahušová

TRADIČNÍ OBĚD ŽÁKŮ 9.TŘÍD A PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍKŮ

Dne 22. 6. 2015 proběhl tradiční závěrečný oběd žáků devátých tříd a pedagogických pracovníků.
O krásnou slavnostní tabuli a menu se postaraly naše skvělé paní kuchařky, žáci i učitelé sdíleli zážitky ze školních lavic a na závěr obdrželi žáci cestovní kufřík s malou připomínkou na školní léta.

Mgr. Pavla Blahušová

Školní výlet - KOVOZOO - 3. A

Konec školního roku se nezadržitelně blíží, a proto jsme se vypravili na školní výlet. Vlakem jsme jeli do Starého Města u Uherského Hradiště, kde je EKOLAND. Toto místo ukrývá několik zajímavých míst. Děti si v KOVOZOO se zájmem prohlížely zvířata vyrobená z kovového odpadu. Navštívili jsme letadlo, vylezli na maják a zahráli si na piráty na velké lodi. Tento den jsme si opravdu užili.

Více fotografií z akce ve fotogalerii.

Mgr. Olga Šuranská

Tags:

Příprava na rekonstrukci začala!

Vážení rodiče, žáci a návštěvníci naší školy.

Upozorňujeme Vás, že začala příprava na rekonstrukci sociálních zařízení. Stavební firma Pozimos si dnes ohraničila prostor na betonové ploše, kam začala navážet materiál a připravovat stroje. Respektujte tento ohraničený prostor a neprocházejte jím.

Šatny jsou mimo provoz a žáci se v pátek nebudou přezouvat. Do školy budou všichni vcházet hlavními dveřmi, kde se zítra bohužel budou setkávat pracovníci firmy s ostatními osobami. Z tohoto důvodu se zítra o bezpečnost dětí před školou budou už od rána starat asistentky pedagogů a učitelé. Žáky budou shromažďovat na školním hřišti, odkud si celou třídu učitelé v 7.45 hod. odvedou do školy.  Po ukončení vyučování je doprovodí  v 9.00 před školu mimo staveniště.

Žáci, kteří budou ve školní družině, se budou přesouvat po škole pod dohledem vychovatelek.

Dohled během celého dopoledne bude u vstupu zajištěn pracovníky školy.

Pro ty, kteří budou vyzvedávat vysvědčení a učebnice v pondělí, platí čas 8.00-9.00 hod. před školou u sochy M. Alše. Kancelář v uvedenou dobu již nebude v provozu.

Věřím, že společnými silami zvládneme organizaci celé akce a 1. září se budeme radovat z toho, že máme na prvních dvou pavilonech nově zrekonstruovaná sociální zařízení, odpady a částečně i elektřinu.

Mgr. Alena Grajciarová

Akce rybářů

V sobotu 13.6. proběhla další akce rybářů naší školy, tentokrát na řece Dřevnici. Počasí nám přálo a společnost nám dělala hejna ouklejí, která se aktivně zajímala o naše nástrahy. Příští akce bude v září, zřejmě na řece Moravě. Sledujte naše stránky!

Petrův zdar!

Mgr. Igor Šiška

Tags:

Kurovický lom jako nástroj regionálního vzdělávání a osvěty

17. června se žáci čtvrtých ročníků  a 8. A zúčastnili projektu zaměřeného na ochranu přírodní památky Kurovický lom. Cílem projektu je podpora biodiverzity, ochrany přírody a krajiny v této přírodní památce. Manažerem projektu je Mgr. Michaela Pokorná.

Projekt Co se děje v Kurovickém lomu - 4. A

17. 6. jsme byli na výukovém programu v Kurovickém lomu. Počasí nám opět vyšlo a děti se dobře bavily. Také se něco nového přiučily a viděly pěkné chráněné území v blízkosti svého bydliště.

Mgr. Petra Jurásková

Subscribe to RSS - archiv