Týdenní plán 1. A

Týdenní plán od 18. 12. 2017 do 22. 12. 2017 ZDE!!

Týdenní plán od 11. 12. 2017 do 15. 12. 2017 ZDE!!

Týdenní plán od 4. 12. 2017 do 8. 12. 2017 ZDE!!

Týdenní plán od 27. 11. 2017 do 1. 12. 2017 ZDE!!

Tonda Obal

Naše škola je držitelem titulu Ekoškola. Proto děti učíme, jak se mají chovat v přírodě a k přírodě. Při této akci se dozvěděly spoustu zajímavých věcí o odpadech a jejich třídění.

Charitativní akce Vánoční hvězda

Naše třída se zapojila do pěkné akce, která pomůže dětem v onkologické nemocnici v Olomouci lépe zvládnout svou nemoc. Zakoupením vánoční růže přispívá každý těmto dětem a rodičům, kteří o své děti pečují při těžké nemoci. Děkujeme všem, kteří si tuto růži zakoupili.

Mikuláš

Dnes se v naší třídě učili samí čertíci a andělé. V matematice jsme počítali uhlíky, brambory a dobroty, které nosí Mikuláš s čertem. Když v tu chvíli zabušili na naše dveře čerti. S nimi přišli i andělé a Mikuláš. Naštěstí v naší třídě máme jen hodné děti, tak je čekala pouze dobrota, kterou rozdávali andělé.

Písmeno K

Tento  týden se učíme písmenko K, proto se z nás stala třída plná králů. Podívejte, jak nám to sluší.

Bodlinka

Při akci Bodlinka, kterou jsme navštívili v centru Astra, se děti dověděly více o životě ježků, jejich potravě, přezimování. Také si zahrály několik soutěží a vyrobily ježka z jablka.

Den se strašidly

31.10. jsme se ve škole učili jako strašidla. Škola ovšem nebyla až tak hrůzostrašná. Děti i učitelé sice vypadali strašidelně, ale výuky už byla veselejší. Děti počítaly duchy, hledaly cesty z bludiště, dozvěděly se něco o Halloweenu a vyrobily si netopýry, duchy nebo dýně. Všem se učení v kostýmech líbilo a už se těší na Čertí školu.

Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.

Výuka v lese

Počasí těchto dnů nám umožňuje zpestřit si výuku pobytem v lese. Žáci se tak učí o stromech a plodech v lese na vlastní oči. Mohou si vše osahat a snadněji si všechno zapamatují. Po prvouce, v pracovních činnostech si ještě zkusí vyrobit přístřešek pro lesní skřítky. To se všem krásně podařilo a moc je to bavilo.

Zdravá 5

Týden zdraví na naší škole jsme završili poslední akcí -Zdravá 5. Žáci se naučili třídit potraviny, dozvěděli se, co je v jídle zdravé a co ne a připravili si zeleninové špízy.

Fotografie jsou uloženy ve fotogalerii.

Procházka večerní ZOO Lešná

Naše první akce s rodiči se velmi povedla. Počasí nám přálo a účast byla hojná. Nakonec se sešlo 18 spolužáků. Každému zářil ve tmě lampión a nadšené oči. Moc jsme si to užili i s paní vychovatelkou Švardalovou. Už se všichni těší na další společné mimoškolní setkání.

Subscribe to RSS - 1.A