Projekt na opravu hliněných staveb-pokračuje 9.C

Ve čtvrtek 9. května se žáci 9.C zapojili do pokračování projektu na opravu hliněných staveb. Navázali tak na práci svých spolužáků ze začátku týdne. Chlapci během dopoledne stihli opravit a zrenovovat hliněnou pec u dopravního hřiště. Další spolužáci se zapojili do opravy hmyzího hotelu a střech na domečcích nad školou. Pokračovat budou v pátek, kdy je čeká poslední fáze oprav, ve které budou stavby pokrývat speciálním nátěrem.

Mgr. Klára Kohutová