PROJEKTOVÝ DEN EKOTÝMU

Dne 20. 12. proběhl projektový den pro členy Ekotýmu z 5. - 9. ročníku.  Úkolem bylo vytvořit smysluplný plán činností, získat přehled o jednotlivých oblastech Ekoškoly a hlavně domluvit se, jak a kam budeme naši ekoškolu směřovat. Zaznělo mnoho plánů, proběhly debaty i dohady, ale nakonec jsme vše dali dohromady a plán je na světě.
Každá skupina pracovala ne jedné oblasti, kterým se v současnosti věnujeme. Mezi ně patří PROSTŘEDÍ, DOPRAVA, ENERGIE, JÍDLO, BIODIVERZITA, ODPADY a VODA.
Výsledné grafické zpracování se dětem hezky povedlo, což můžete posoudit ve fotogalerii.

Za Ekotým Mgr. Pavla Blahušová