Zahradní slavnost 2023

Ve čtvrtek 15.6. se konala na dopravním hřišti v odpoledních hodinách zahradní slavnost pro žáky 9. ročníku za účasti jejich rodičů, zástupců SRPŠ, současných i bývalých vyučujících a dalších pracovníků školy, na které všichni společně oslavili ukončení jejich základního vzdělávání.

Program byl velmi pestrý s různými aktivitami. Paní ředitelka přivítala všechny přítomné. Poté následovaly slavnostní nástupy a projevy zástupců ze SRPŠ, třídních učitelů 9. ročníku i samotných žáků.

Mnozí sdíleli své vzpomínky, radosti i strasti školních let. Nechyběly květiny, dárky i občerstvení. V závěru vystoupili žáci jednotlivých tříd s kulturním programem, který jistě osvěžil, pobavil i dojal všechny přítomné. Společně se pak všichni občerstvili ve stáncích s různými dobrotami a ukončili tak příjemně strávené odpoledne.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomáhali při přípravě a organizaci této slavnostní akce.

Děkujeme sdružení rodičů, které pro žáky 9. ročníku připravilo výborné muffiny.

Za třídní učitelky 9. ročníku Mgr. Michaela Navrátilová